510-510-981Panel klienta

Wypożyczalnia Białystok - Kleeberga 53/1 - tel. 510-510-464

 

Wypożyczalnia samochodów CarForYou w Białymstoku dysponuje szeroką flotą samochodów osobowych i dostawczych. Profesjonalizm oraz jasne zasady wynajmu samochodów sprawiają, że większość klientów do nas wraca, a także cały czas przybywa nowych. U nas możesz być pewny, że dostaniesz sprawne, czyste i zatankowane do pełna auto.

 

Wypożyczalnia aut CarForYou w Białymstoku 

 

Obecnie nasza flota samochodów do wynajęcia w Białymstoku obejmuje większość typów samochodów. W naszej ofercie znajdziesz kompaktowe hatchbacki, ekskluzywne sedany, a także samochody dostawcze. W Białymstoku i okolicach Oferujemy również wynajem lawet. Staramy się dostarczyć naszym klientom usługę najwyższej klasy, dlatego wszystkie udostępnianiu przez nas samochody są posprzątane, sprawne technicznie oraz po przeglądzie. Firmowy warsztat na co dzień dba o naszą flotę. Nie będziesz się musiał obawiać, że dostaniesz samochód, który może ulec awarii lub jest w złym stanie technicznym.

Wypożyczalnia aut - Białystok czynna 24 H/7.

CarForYou jest czynne bez przerwy - 24h/7 dni w tygodniu. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, to zapraszamy do rezerwacji online, kontaktu telefonicznego 221-221-444, czy mailowo: [email protected] - odpowiemy, jak najszybciej się da.

Wynajem długoterminowy i krótkoterminowy samochodów - Białystok Car For You

CarForYou oferuje klasycznie wynajem samochodów w rozliczeniu dobowym, jak również wynajem długoterminowy, z którego bardzo chętnie korzystają mali i średni przedsiębiorcy z Białegostoku. Jesteśmy jednak elastyczną firmą i jeśli do nas zadzwonisz, na pewno się dogadamy.

Dlaczego warto skorzystać z wypożyczalni samochodów osobowych i dostawczych - CarForYou Białystok?

Nasza firma posiada wysokiej jakości samochody osobowe oraz dostawcze. Dzięki różnorodnej flocie, posiadasz ogromne możliwości w zakresie wyboru samochodu, który będzie w pełni odpowiadał Twoim aktualnym potrzebom i wymaganiom. Każdy klient indywidualny i nie tylko, znajdzie coś dla siebie. Od małych, miejskich, ekonomicznych kompaktów, po duże, komfortowe prawie 300 konne kombi. Gwarantujemy bezawaryjność pojazdów oraz komfort podróży w terminie, który Ci najbardziej pasuje! Wypożyczalnia aut osobowych i dostawczych w Białymstoku działa już od kilku lat. Skorzystaj z naszej oferty tak, jak setki zadowolonych naszych klientów z Białegostoku i innych miejscowości. Wypożyczalnia samochodów dostawczych Białystok Car For You zapewnia najem na wybrany przez klienta okres czasu.

Czego będziesz potrzebował, aby wynająć samochód w CarForYou?

Korzystając z usług wypożyczalni samochodów CarForYou w Białymstoku, będziesz potrzebował wyłącznie prawo jazdy oraz dowód osobisty. Karta kredytowa nie będzie Ci w tym wypadku potrzebna. Kaucję oraz opłatę za samochód możesz uregulować gotówką.

Wynajem samochodu z kaucją czy bez?

Wypożyczalnia samochodów dostawczych i osobowych CarForYou wymaga wniesienie kaucji przed wynajęciem auta. Jej kwota wynosi zazwyczaj od 300 do 500 zł w zależności od rodzaju samochodu. W całości jest zwracana po zdaniu samochodu w stanie nienaruszonym.

  • Powyższe ceny są cenami brutto. Nie mamy także ukrytych opłat (jak np. przygotowanie auta - u nas auta zawsze są gotowe).
  • Dodatkowe usługi za których opłaty możecie się spodziewać to:
  • Zniesienie udziału własnego w szkodzie - od 10zł za dobę
  • Wyjazd za granicę Polski - doliczymy 50 zł za dobę
  • Podstawienie i/lub odbiór samochodu pod wskazany adres - wycena indywidualna
  • Lubisz negocjacje lub nie jesteś czegoś pewien? - zadzwoń 221-221-444 lub 510-510-772

 

Polecamy także:

Serwis samochodowy MotoCentrum24 (Partner CarForYou)

Mechanik samochodowy w CarForYou

Nasz oddział

15-063 Białystok, ul. Kleeberga 53/1

Car For you © 2019 - 2022. All rights reserved. Projekt i wykonanie: RentCarSoft