510-510-981Panel klienta

Wypożyczalnia Aut Suwałki - Wynajem samochodów

Wypożyczalnia Aut Suwałki - Wynajem samochodów - CarForYou

AutoLimit kmod 1 do 3 dniod 4 do 14 dniod 15 do 29 dniod 30 dni
Segment D++
Opel Insignia
Benzyna
5
Kombi
Skrzynia automatyczna
200 km/doba

259 PLN

239 PLN

219 PLN

169 PLN

Bez limitu km

279 PLN

259 PLN

239 PLN

189 PLN

Segment E
Volkswagen Arteon
Benzyna
5
Sedan
Skrzynia automatyczna
200 km/doba

359 PLN

339 PLN

309 PLN

249 PLN

Bez limitu km

379 PLN

359 PLN

329 PLN

269 PLN

Segment D++
Opel Insignia
Limit km
od 1 do 3 dni
od 4 do 14 dni
od 15 do 29 dni
od 30 dni
200 km/doba
259 PLN
239 PLN
219 PLN
169 PLN
Bez limitu km
279 PLN
259 PLN
239 PLN
189 PLN
Benzyna
5
Kombi
Skrzynia automatyczna
Segment E
Volkswagen Arteon
Limit km
od 1 do 3 dni
od 4 do 14 dni
od 15 do 29 dni
od 30 dni
200 km/doba
359 PLN
339 PLN
309 PLN
249 PLN
Bez limitu km
379 PLN
359 PLN
329 PLN
269 PLN
Benzyna
5
Sedan
Skrzynia automatyczna

Tani wynajem aut Suwałki

Wypożyczalnia samochodów Suwałki - Car For You – mieści się w Suwałkach przy ul. Witosa 13. Nasi klienci mają w niej do wyboru auta w różnych segmentach - posiadamy w ofercie zwinne auta miejskie, pojemne kombi, jak również reprezentacyjne SUV-y.

Na naszą flotę składają się wyłącznie samochody pochodzące z polskich salonów, które są na bieżąco serwisowane w warsztatach sieci Motocentrum24.

Z przyjemnością pomożemy Państwu w doborze auta, które spełni Wasze wymagania. Niezależnie od tego, czy szukacie samochodu na wynajem krótkoterminowy czy wynajem długoterminowy, u nas znajdziecie odpowiedni pojazd.

Osobom, które chciałyby zwiedzać Suwałki i ich okolice, rekomendujemy opcję, jaką jest wynajem krótkoterminowy - będzie to najlepsze rozwiązanie, jeżeli zależy Wam na wypożyczeniu auta na kilka dni.

Wypożyczenie samochodu Suwałki

Wypożyczalnia samochodów Suwałki Car For You w trosce o wysoki poziom obsługi klienta uprościła procedurę wypożyczenia auta. Samochód możecie Państwo zarezerwować za pośrednictwem naszej strony internetowej lub dzwoniąc na infolinię, dostępną pod numerem telefonu 510 510 981.

Po dokonaniu rezerwacji otrzymasz jej potwierdzenie. Samochód możesz odebrać w naszej wypożyczalni. Dla zainteresowanych przewidzieliśmy możliwość podstawienia samochodu we wskazane miejsce.

Dajemy Ci możliwość wynajęcia samochodu na podstawie dowodu osobistego. Po okazaniu prawa jazdy otrzymasz od nas kluczyki do auta. To już wszystko - możesz ruszać w drogę!

Wynajem długoterminowy aut dla firm Suwałki

Wypożyczalnia samochodów Suwałki - Car For You - świadczy także usługę, jaką jest wynajem długoterminowy aut dla firm. Przedsiębiorstwa z miasta Suwałki są naszymi stałymi klientami. Dobrą opinię w branży zyskaliśmy dzięki rzetelnie świadczonym usługom oraz indywidualnemu podejściu do klienta. Dzięki temu jesteśmy obecnie uznawani za jedną z najlepszych wypożyczalni samochodów w Suwałkach.

Poznaj 5 zalet długoterminowego wynajmu aut, jakie zapewnia wypożyczalnia samochodów Car For You:

Brak dodatkowych kosztów - nasza firma ubezpieczy pojazd w całości i opłaci za niego wszystkie składki
Auto bezobsługowe – to my wykonamy przegląd techniczny, wymienimy olej i filtry i dokonamy zakupu opon zimowych
Mniej dokumentów - co miesiąc otrzymasz tylko fakturę kosztową za wynajem auta, którą bez problemów rozliczy Twoja księgowość
Gwarancja mobilności - na czas przeglądu lub serwisu otrzymasz od nas samochód zastępczy
Więcej oszczędności - w przypadku, gdy zdecydujesz się na wynajem długoterminowy auta nie musisz martwić się kosztami amortyzacji pojazdu ani utratą jego wartości rynkowej

Sprawdzona wypożyczalnia aut Suwałki – wybierz Car For You i nie przepłacaj

Wypożyczalnia samochodów w Suwałkach Car For You to jedna z najpopularniejszych wypożyczalni aut w tym mieście. Znajdziecie u nas samochody w każdej cenie - auta w klasie B możecie u nas wynająć już od 99 zł, w klasie C - od 119 zł, a w klasie D - od 149 zł. Zobacz, co jeszcze oferuje wypożyczalnia samochodów w Suwałkach - cennik znajdziesz powyżej na tej stronie.

Najtańsza wypożyczalnia samochodów Suwałki

Suwałki słyną z odbywającego się w nich każdego lata festiwalu muzyki bluesowej. To także miasto, które często bywa określane mianem "polskiego bieguna zimna" ze względu na temperatury, które w tej miescowości są często niższe niż w innych częściach kraju.

Wypożyczalnia samochodów Suwałki Car For You poleca:

  • Ulica Chłodna - deptak z Aleja Gwiazd Bluesa łączący teren wokół Parku Konstytucji 3 Maja z Placem Marii Konopnickiej
  • Muzeum Marii Konopnickiej - prezentujące dzieciństwo i dorobek urodzonej w Suwałkach poetki, pisarki i publicystki
  • Zalew Arkadia - miejsce rekreacyjne z kąpieliskiem, zewnętrzną siłownią, ścieżkami pieszymi i rowerowymi, boiskami do siatkówki plażowej, skateparkiem oraz kortami tenisowymi

 

Wszystkie te miejsca możecie odwiedzić jeżdżąc samochodem wypożyczonym w Car For You - wypożyczalni aut w Suwałkach, która znajduje się przy ul. Witosa 13. Z przyjemnością doradzimy Państwu w wyborze auta - wystarczy zadzwonić do nas na numer infolinii 510 510 981.

 

Nasz oddział

16-400 Suwałki, ul. Witosa 13

Car For you © 2019 - 2024. All rights reserved. Projekt i wykonanie: RentCarSoft