510-510-981Panel klienta

Warszawa - Ostrowiecka 10

Solidna i tania wypożyczalnia aut w Warszawie

Car For You przy Ostrowieckiej 10 oferuje wynajem samochodów w atrakcyjnych cenach. Auta segmentu C, np. nową Astrę H, możesz wypożyczyć już od 69 zł za dobę! A oprócz niskich cen wynajmu, zapewniamy również całodobową opiekę konsultanta, rabaty dla stałych klientów i specjalną ofertę długoterminowego wynajmu samochodów dla firm. W Car For You Warszawa – Ostrowiecka 10 wypożyczalnia samochodów możesz wybrać także kultowego Fiata 126p, kampera lub aut dostawcze, przyczepę, a nawet lawetę. Przekonaj się, dlaczego zaufało nam tak wielu kierowców. 

Sprawdź co powinna oferować najlepsza wypożyczalnia samochodów w Warszawie!

Przeważająca część naszej floty jest zupełnie nowa (poza Maluchem, który niestety nie jest już produkowany). Pojazdy są regularnie serwisowane w specjalistycznym warsztacie mechaniki pojazdowej, który jest częścią sieci Motocentrum24. Dzięki temu możemy zagwarantować niezawodność aut, które wypożyczamy. Dla każdego klienta pojazd gruntownie przygotowujemy. Sprzątamy wnętrze, myjemy i woskujemy karoserię. Bak tankujemy do pełna i co najważniejsze - nie pobieramy za to żadnej opłaty, która u konkurencji nazywa się “przygotowawczą”. Nasze auta to nasza wizytówka, więc muszą być gotowe zawsze, ponieważ my jesteśmy gotowi pomóc Ci w każdej sytuacji. Infolinia Car For You czynna jest 24h na dobę przez 365 dni w roku. W każdej chwili możesz połączyć się z konsultantem, który rozwiąże Twoje problemy. W sytuacji awaryjnej natychmiast wyśle do Ciebie pojazd zastępczy i podpowie, jak należy postępować. Według nas takie standardy powinna mieć najlepsza wypożyczalnia aut. Warszawa – Ostrowiecka 10 Car For You sprawdź nas!

Rozwijaj swoją firmę poprzez wynajem samochodów Car For You Warszawa - Ostrowiecka 10

Rozumiemy że każdy biznes potrzebuje mobilności. Jest ona szczególnie ważna podczas rozwoju działalności. Z drugiej strony rozbudowa firmowej floty za pomocą leasingu często pochłania duże środki, które korzystniej można by zainwestować gdzie indziej. Dlatego tak wielu przedsiębiorców wybrało nasz korzystny wynajem długoterminowy dla firm. Oto jego najważniejsze zalety:

- brak dodatkowych kosztów. Płacisz wyłącznie za wypożyczenie pojazdu i nie interesują Cię jego bieżące naprawy, serwisy i przeglądy, wymiany opon, filtrów, czy wykup polisy ubezpieczeniowej. Tym wszystkim zajmuje się Car For You Warszawa – Ostrowiecka 10 tania wypożyczalnia aut, biorąc na siebie również koszty amortyzacji auta i utratę jego wartości rynkowej. W przypadku leasingu straty z tego tytułu ponosi Twoja firma.

- gwarancja mobilności. Niezależnie od sytuacji na drodze, awarii, czy konieczności wykonania przeglądu, Ty i Twoi pracownicy pozostajecie mobilni, ponieważ w każdym z tych przypadków zapewnimy auto zastępcze.

- przejrzyste rozliczenie. Na koniec każdego miesiąca otrzymujesz od nas fakturę za wynajem. Księgowość rozliczy ją bez żadnych problemów, co nie jest takie oczywiste w przypadku leasingu.

Jesteśmy polską firmą i podatki płacimy w Polsce. To informacja na wypadek, gdybyś nie chciał finansować gospodarki zagranicznych sąsiadów. Na rodzimym rynku wypożyczalni aut wyróżniamy się ludzkim podejściem do naszych klientów. Na przykład podczas odbioru pojazdu przymkniemy oko na przypadkową rysę, czy niewielkie zabrudzenia tapicerki. Oczywiście uszkodzenia te muszą być łatwe do usunięcia, żebyśmy mogli doprowadzić pojazd do perfekcyjnego stanu dla następnego klienta. Car For You, sprawdzony wynajem samochodów Warszawa – Ostrowiecka 10, udostępnia klientom trzy platformy do rezerwacji pojazdów: 

- formularz na stronie internetowej,

- specjalny Panel klienta

- całodobową infolinię.

W trakcie rezerwacji pojazdu za jej pomocą (tel. 221 221 444) możesz również zamówić montaż akcesoriów, które nie występują seryjnie w pojeździe. Jeśli trzeba, wyposażymy auto w GPS, fotelik dziecięcy, bagażnik rowerowy czy dachowy. U konsultanta zlecisz także odbiór samochodu z wypożyczalni na lotnisku w Warszawie.

Wynajem aut w Warszawie bez żadnych limitów       

Car For You to również krótkoterminowy wynajem samochodów. Warszawa – Ostrowiecka 10 oferuje opcję wynajmu bez limitu kilometrów, dzięki czemu możesz cieszyć się mobilnością w Stolicy bez żadnych ograniczeń. U nas wypożyczysz dokładnie taki samochód, jakiego potrzebujesz i dokładnie na taki okres czasu, przez jaki realnie będziesz go używać. Dzięki temu oszczędzasz, bo nie płacisz za auto, które bezużyteczne traci na wartości z każdym rokiem.

Dla turystów oraz osób podróżujących w sprawach biznesowych wynajem auta w Stolicy to idealne i tanie rozwiązanie. W Car For You możesz zlecić dostarczenie wybranego pojazdu bezpośrednio na lotnisko Chopina w Warszawie lub Lotnisko Warszawa - Modlin. Dzięki temu nowe komfortowe auto będzie czekało na Ciebie, a nie Ty na samochód od konkurencji. Największe atrakcje Warszawy: Łazienki Królewskie, Stare Miasto w Warszawie, Muzeum Neonów, Pola Mokotowskie, będą w Twoim zasięgu, kiedy wybierzesz Car For You Warszawa – Ostrowiecka 10.  Wynajem aut na najwyższym poziomie to dla nas standard. Zobacz także:

Nasz oddział

03-130 Warszawa, ul. Ostrowiecka 10

Car For you © 2019 - 2022. All rights reserved. Projekt i wykonanie: RentCarSoft