510-510-981Panel klienta

Serwis samochodowy MotoCentrum24

 

 

 

Serwis Samochodowy MotoCentrum24 Białystok (Partner CarForYou)

 

Firma Car For You posiada samodzielny serwis samochodowy zajmujący się bieżącymi naprawami aut z własnej sieci wypożyczalni, jak również świadczy usługi napraw samochodów klientów indywidualnych i firmowych. Usługi z zakresu mechaniki samochodowej wykonywane są w formie mobilnego wyposażonego warsztatu przy udziale wykształconego i doświadczonego personelu.

 

Na drogach spotkać można ogromną różnorodność aut marek z całego świata. Każda konstrukcja samochodu jest odmienna i posiada inne rozwiązania technilogiczne – samodzielne naprawy samochodów nowej generacji, często skomputeryzowane jest niezywkle trudne i ryzykowne bez posiadania odpowiedniej wiedzy, doświadczenia oraz narzędzi. W serwisie samochodowym Car For You do każdego modelu, rocznika oraz stanu technicznego pojazdu mechanicy podchodzą w pełni indywidualnie. Znając zawiłość i poziom skomplikowania poszczególnych marek samochodowych nawet najdrobniejsze naprawy wymagają przygotowania personelu do podjęcia pracy na warsztacie.

 

Mechanicy Serwisu Samochodowego MotoCentrum24

 

Mechanicy samochodowi pracujący dla Car For You posiadają odpowiednią wiedzę technicą oraz narzędzia do przeprowadzania napraw samochodów w sposób sprawny, bezpieczny oraz dokładny. Serwis wymaga od mechaników ciągłego rozwijania swoich kompetencji, aby sprostać kompleksowemu podejściu do napraw aut różnych marek, pochodzenia, modeli i ich przeznaczenia.

 

Mobilny Serwis Samochodowy

 

Usługi mechanika samochodowego przeprowadzane są w formie mobilnej – dzięki odpwiedniemu wyposażeniu mobilnego warsztatu samochodowego Car For You serwisowanie unieruchomionego pojazdu może odbywać się bez konieczności dojazdu do lokalizacji warsztatu samochodowego. Usługi serwisowe przeprowadzane na miejscu w zależności od stopnia skomplikowania awarii mogą zostać w całości wykonane na miejscu postoju samochodu.

 

Mechanik samochodowy Car For You wykonuje szeroki zakres usług serwisowych:

 

Serwis samochodowy MotoCentrum24 Białystok objemuje:

 

Nasi fachowcy w trakcie napraw korzystają z wysokiej jakości części (jeśli zaistnieje taka potrzeba) oraz bazują na wieloletniej, wciąż poszerzanej wiedzy i równie bogatym doświadczeniu.

 

Godziny pracy serwisu dostosowujemy do największego zapotrzebowania na usługi serwisu.

 

Samochodowy serwis mobilny pracuje po umówieniu telefonicznym, realizujemy awaryjne naprawy na trasie, a czas dostępności mechanika mobilnego zależy od aktualnie przeprowadzanych napraw – z tego powodu prosimy o kontakt telefoniczny.

 

Opinie o serwisie są dla Nas ważne.

 

Nasz sprawdzony serwis samochodowy ceni sobie wysoką jakość świadczonych usług z zakresu mechaniki pojazdów. Wiedząc, że zadowolenie klientów z sprawnego i szybkiego przeprowadzania napraw pozwala na zdobycie lojalnych klientów nasze usługi świadczymy z pełną uczciwością, wykorzystaniem nowych, sprawdzonych części samochodowych. Starając się zawsze w 100% sprostać oczekiwaniom klientów względem świadczonego serwisu aut uzyskujemy bardzo dobre opinie na temat naszej pracy i cennika.

 

W trakcie dłuższych napraw polecamy wynajem samochodów CarForYou.

Nasze oddziały Franczyzowe

Nasze oddziały Partnerskie

Car For you © 2019 - 2022. All rights reserved. Projekt i wykonanie: RentCarSoft