510 510 981 221 221 444Panel klienta

FRANCZYZA - PATRONAT

 

Car For You to ogólnopolska sieć wypożyczalni samochodów, której filozofia funkcjonowania opiera się na bardzo ścisłych relacjach z Partnerami. Naszym najważniejszym celem jest zapewnienie Państwu stabilnego biznesu, z którego będziemy czerpali wspólne korzyści. Państwa sukces będzie naszym sukcesem!

 

Co oferujemy?

Naszym Partnerom oferujemy szerokie wsparcie biznesowe. Począwszy od pomocy w sfinansowaniu ich własnego oddziału, aż po obsługę klienta, zarówno w sferze sprzedażowej jak i posprzedażowej. W związku z tym, obowiązki Franczyzobiorców ograniczają się do obsługi klienta w zakresie wydanie - odbiór auta, oraz utrzymaniu swojej floty w nienagannym stanie.

 

Zapewniamy:

 

Z nami bezpieczniej!

Ryzyko jest stałym elementem każdego projektu biznesowego, nie da się go wyeliminować, ale można znacząco ograniczyć. W związku z tym proponujemy Państwu przyłączenie się do organizacji, która działa stabilnie, a każdy jej oddział przynosi zyski. Dzięki naszej wiedzy i praktyce unikniecie Państwo wielu kosztownych błędów związanych z brakiem doświadczenia. Ponadto będziecie też mogli skorzystać ze specjalnych rabatów, nieosiągalnych dla małych wypożyczalni.

 

Jak każde przedsięwzięcie, również to, wiąże się z pewnym nakładem  finansowym. Kwoty inwestycji mogą być różne w zależności od formy współpracy. Na chwilę obecną posiadamy dwie możliwości.

 

  1. Punkt Franczyzowo-Partnerski Car For You

 

  1. Oddział pod patronatem Car For You (Nowość!)

 

Uwaga! W przypadku oddziału pod patronatem bierzemy dużą cześć odpowiedzialności współfinansując nowy oddział. Świadczy to o naszym głębokim przekonaniu, że biznes, który Państwu proponujemy jest opłacalny i stabilny.

 

Od franczyzobiorców oraz oddziałów pod patronatem wymagamy jedynie:

 

Dla porównania przedstawiamy inne oferty franczyzodawców:

- Klub Fitness z siłownią- inwestycja 1,3 mln złotych, zysk 31 tysięcy złotych miesięcznie.

- Usługowe serwisy www- inwestycja 40 – 70 tysięcy złotych, zysk 3 – 4 tysiące złotych miesięcznie.

- Apteka z drogerią- inwestycja 500 tysięcy złotych, zysk 20 tysięcy złotych miesięcznie.

- Znany Fast food- inwestycja 1,2 mln złotych, zysk około 17 – 25 tysięcy złotych miesięcznie.

- Znana sieć marketów- inwestycja 400 tysięcy złotych, zysk około 15 – 20 tysięcy złotych miesięcznie.

 

Szczególnie ważnym jest, że w przypadku naszej oferty franczyzy, Państwa inwestycja w około 90% przeznaczona będzie na zakup samochodów. Są one dobrem, które łatwo jest sprzedać - w przeciwieństwie do np. wyposażenia siłowni, czy restauracji FastFood.  Państwa pieniądze są więc praktycznie cały czas w zasięgu ręki.

 

Wybór należy do Państwa

Zapraszamy do współpracy

 

E-mail:

[email protected]

 

Telefon:

510-510-772

Nasze oddziały

Car For you © 2019. All rights reserved. Projekt i wykonanie: RentCarSoft