510-510-981Panel klienta

Mechanik samochodowy w MotoCentrum 24 dla CarForYou

 

 

Mechanik samochodowy Białstok

 

Chociaż zdecydowanie trzonem naszej działalności jest wypożyczalnia samochodów, to jednak nasza oferta skierowana do klientów jest jeszcze szersza. Oprócz okresowego wynajmu samochodów (w tym również dostawczych) świadczymy również usługi z zakresu mechaniki samochodowej. Tym, co wyróżnia nas na tle innych firm o podobnym profilu działalności jest to, że nasze usługi świadczymy na zasadzie warsztatu mobilnego. Jest to ogromnym ułatwieniem dla naszych klientów, ponieważ nie muszą oni dostarczać samochodu do warsztatu, by został on poddany diagnostyce oraz naprawie. To my przyjedziemy do domu klienta, bądź też do innego wskazanego przez niego miejsca i tam dokonamy zarówno diagnostyki, jak i naprawy. Do samej diagnostyki nasz mechanik samochodowy Białystok przykłada bardzo dużą uwagę – dokładnie zdiagnozowanie właściwego problemu z samochodem w znaczny sposób skraca czas jego naprawy, ale przede wszystkim nie naraża właściciela pojazdu na dodatkowe koszty związane z naprawą nieistniejących usterek.

 

Dlatego też diagnostyka jest u nas stawiana na pierwszym miejscu przed naprawą. Po dokonaniu diagnozy, nasi klienci zostaną zapoznani z tym, co w samochodzie jest do naprawy oraz z orientacyjnym kosztem usługi. Na pewno nie naciągniemy naszych klientów na niepotrzebne koszty, podobnie jak nie wykonamy przy samochodzie żadnej czynności, która będzie przekraczała budżet akceptowalny przez klienta. W naprawach korzystamy z wysokiej jakości materiałów i części. Nasz mechanik samochodowy Białystok w swojej pracy podpiera się bogatą wiedzą (stale poszerzaną, gdyż, jak wiadomo, nowinki techniczne i technologiczne wymagają ciągłego dokształcania się) oraz wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę w każdej kwestii związanej z diagnostyką i naprawą pojazdu.

 

Jakie są warunki naszego serwisu samochodowego?

 

Dodatkowo warto zauważyć, że w przeciwieństwie do konkurencyjnych serwisów samochodowych, u nas klienci oddający samochód do naprawy mogą liczyć na samochód zastępczy.Jak wiadomo, nasza firma oprócz świadczenia usług z zakresu mechaniki samochodowej zajmuje się również wypożyczaniem samochodów. Tymczasem jeśli klient naprawia u nas samochód, może otrzymać samochód zastępczy zupełnie za darmo! Wystarczy tylko, że zgłosi do nas taką chęć, a my dołożymy wszelkich starań, by pojazd zastępczy odpowiadał na oczekiwania klienta. Podsumowując, nasz mechanik samochodowy Białystok ma do zaoferowania ofertę niezwykle konkurencyjną względem innych firm wyświadczających tego typu usługi. Po pierwsze mobilny serwis, dzięki któremu klient nie musi nigdzie dostarczać samochodu. Po drugie, dokładna diagnostyka i naprawa dokonywana tylko po wcześniejszych uzgodnieniach i zgodzie klienta na zaproponowane koszty. Po trzecie, możliwość otrzymania samochodu zastępczego bez ponoszenia żadnych kosztów z tego tytułu.

 

Warsztat samochodowy

 

Nasza firma posiada w pełni profesjonalne wyposażenie warsztatu napraw samochodowych, umożliwiające wykonanie zarówno szybkich napraw i regulacji elementów mechanicznych, jak również skomplikowane remonty samochodów. Nowoczesny sprzęt do komputerowej diagnostyki samochodów pozwala na szybkie i dokładne wskazanie błędów oraz poważnych problemów z działaniem podzespołów samochodu.

 

Mechanika pojazdowa

 

Doświadczeni mechanicy samochodowi w warsztatach mechaniki samochodowej Car For You posiadają ogromną wiedzę i doświadczenie w naprawach samochodów popularnych marek pojazdów, bez względu na zaawansowanie technologiczne pojazdu, jego wiek oraz stosowane w nim komponenty. Mechanika pojazdowa w naszym warsztacie obejmuje naprawy lub wymianę podzespołów samochodowych jak:

 

Diagnostyka samochodu

 

Posługując się nowoczesnym sprzętem do diagnostyki samochodów, mechanicy w naszym warsztacie mogą szybko i dokładnie zlokalizować przyczynę samochodowej usterki. W ramach usług świadczonych w warsztacie kasujemy błędy komputerów samochodowych („Check engine”), oraz dokonujemy niezbędnych napraw podzespołów wskazanych podczas diagnostyki komputerowej pojazdu.

Nasze oddziały Franczyzowe

Nasze oddziały Partnerskie

Car For you © 2019 - 2022. All rights reserved. Projekt i wykonanie: RentCarSoft