510-510-981Panel klienta

Auto z wypożyczalni na wakacje

 

 

 

 

 

Sieć wypożyczalni samochodów z Białegostoku oferuje wynajem auta na wakacje na atrakcyjnych warunkach. Niezależnie od tego, jaki model wybierzesz, w Car For You otrzymasz dodatkowe korzyści z wynajmu. Przeczytaj, jak mądrze wybrać auto z wypożyczalni na wakacje i co przy okazji można zyskać?

 

Z tego artykułu dowiesz się:

 

Niezależnie od #koronawirus sezon wakacyjny zbliża się nieubłaganie i naprawdę trudno sobie wyobrazić, że rządowe obostrzenia związane z pandemią nie zostaną wkrótce zniesione. Za dwa lub trzy miesiące większość Polaków wyruszy na wymarzone wakacje, a wielu kierowców zrobi to wynajętymi samochodami. Dowiedz się, jak wypożyczyć idealne auto na wakacje?

 

Czy opłaca się wypożyczać auto na wakacje?

Zdecydowanie tak, ponieważ dzięki temu możemy poruszać się takim autem, jakie będzie dla nas najbardziej komfortowe. Docenimy to zwłaszcza wtedy, gdy podróżujemy z dziećmi. Na co dzień, do pracy czy na zakupy często wybieramy zwinne miejskie pojazdy, które w trasie nie oferują zbyt wielu wygód. Zakup drugiego czy trzeciego samochodu z przeznaczeniem tylko na wakacyjne wycieczki zwyczajnie się nie opłaca. Najlepszą opcją jest właśnie wynajem auta na wakacje. Przy okazji, oprócz nowego samochodu, regularnie serwisowanego u profesjonalnego mechanika, zyskamy dodatkowe korzyści w niskiej cenie wynajmu auta.

 

Jak wybrać idealne auto na wakacje?

Wybór najlepszego samochodu na wycieczki powinien być wykonany w oparciu o:

- liczbę pasażerów,

- długość trasy,

- ilość bagaży.

W praktyce drugorzędne znaczenie ma spalanie pojazdu czy kolor nadwozia. Pamiętajmy że auto wakacyjne służyć nam będzie do pokonania trasy z punktu A do punktu B, a nie do podziwiania jego prezencji na przydomowym podjeździe.

 

Warto zatem szukać pojazdu większego, co najmniej sedana. Lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza, gdy podróżujemy z dziećmi lub wybieramy się na dłużej, jest wybór przestronnego kombi. Auta tej klasy w standardzie oferują świetne wyposażenie oraz rozbudowane systemy bezpieczeństwa. Dynamiczne silniki zapewniają ekonomiczną jazdę w trasie, a obszerne wnętrza pozwalają zająć wygodną pozycję nawet podczas długiej podróży. Rodzinne auta z segmentu C w Car For You wynająć można już od 105 zł za dobę (na czas od 4 do 14 dni), a dzięki specjalnej ofercie cena wynajmu spaść może nawet do 69 zł dziennie.

 

Czy mogę wynająć auto na dłużej?

Jeśli planujemy dłuższy wypad, koniecznie sprawdźmy ofertę wynajmu długoterminowego. Jest to usługa, z której najczęściej korzystają firmy, ale wszystkie jej zalety dostępne są również dla osób fizycznych, czyli takich, które nie prowadzą działalności gospodarczej.

 

W ramach wynajmu długoterminowego wypożyczamy samochód co najmniej na 30 dni. Możemy wybrać opcję z limitem kilometrów (200 km na dobę), co dodatkowo obniża koszty. W tej sytuacji liczbę dni najmu należy pomnożyć przez dobowy limit, aby otrzymać maksymalny przebieg, jaki możemy wykonać wypożyczonym autem (np. 200km x 30 dni = 6000 km / miesiąc). Jeśli nie planujemy turystyki samochodowej, a pojazd z wypożyczalni ma nam służyć wyłącznie do dotarcia do miejscowości wypoczynkowej, bez większych problemów zmieścimy się w takim miesięcznym limicie. Za długoterminowy wynajem auta z segmentu C w Car For You na okres min. 30 dni z limitem zapłacimy tylko 69 zł za każdą dobę.

Jeśli szukamy jeszcze tańszej oferty, warto odwiedzić wypożyczalnie samochodów Auto w minutę. Oprócz maksymalnie uproszczonej procedury wynajmu, oferuje ona nieco starsze pojazdy, w nienaganny stanie technicznym. Dzięki temu duży samochód (sedan lub kombi) w Auto w minutę możemy wynająć już od 50 zł za dobę (przy umowie na 30 lub więcej dni).

 

Jakie dodatkowe korzyści oferuje wypożyczalnia samochodów w Białymstoku?

Wynajem nowych samochodów w rewelacyjnie niskich cenach to nie jedyna zaleta sieci wypożyczalni aut z Białegostoku. Przez cały okres trwania umowy klient może liczyć na całodobową pomoc operatorów infolinii Car For You pod numerem tel. 510 510 981. Konsultanci podpowiedzią, co robić w każdej sytuacji, a jeśli to konieczne, natychmiast wyślą do klienta auto zastępcze.

 

Warto również pamiętać o tym, że każdy samochód z Car For You można doposażyć według upodobań. Wystarczy zlecić to podczas rozmowy z operatorem infolinii. W pojeździe mogą zostać zainstalowane:

- nawigacja GPS,

- fotelik dziecięcy,

- bagażnik rowerowy,

- uchwyt na telefon lub tablet,

- przedłużacz lub rozgałęźnik usb,

- bagażnik dachowy,

- rolety lub zasłony na okna,

- łańcuchy śnieżne

- lodówka samochodowa.

Więcej o dodatkowych korzyściach z wynajmu auta w Car For You przeczytać można w tym artykule.

 

Nasze oddziały Franczyzowe

Nasze oddziały Partnerskie

Car For you © 2019 - 2024. All rights reserved. Projekt i wykonanie: RentCarSoft