510-510-981Panel klienta

7 powodów, dla których opłaca się wynająć auto

 

 

Polecamy wynajem w sieci tanich wypożyczalni samochodów. Wszystkim niezdecydowanym przedstawiamy siedem powodów, dla których warto wybrać Car For You.

 

1. Profesjonalnie zdezynfekowany samochód

W obliczu pandemii #koronawirus utrzymanie czystości nabiera nowego znaczenia. W Car For You wprowadziliśmy procedury dokładnej dezynfekcji pojazdu, w tym również ozonowanie wnętrza. Zabieg ten wykonywany jest nawet w specjalistycznych pojazdach takich, jak karetki pogotowia. Możesz także skorzystać z usługi podstawienia pojazdu bezpośrednio pod twój adres. Wszystko po to, abyś bezpiecznie mógł wypożyczyć czyste i zdezynfekowane auto.

 

2. Nowe auta serwisowane przez specjalistów

W ofercie Car For You znajdziesz wyłącznie nowe pojazdy. Średnia ich wieku nie przekracza dwóch lat. Co więcej, każde auto, które wraca od klienta, jest kierowane na gruntowny przegląd w sprawdzonym serwisie mechaniki. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom gwarancję mobilności, a w jej ramach bezawaryjne, bezpieczne auto. 

 

3. Niskie koszty wynajmu samochodu

Zadbany, miejski samochód z pełnym bakiem paliwa wynajmiesz już od 55 zł za dobę. Wygodnym Oplem Insignia B w wersji kombi możesz jeździć od 95 zł dziennie. W ofercie posiadamy także Fiata 126 na wynajem. Legenda motoryzacji dostępna jest od 119 zł za dobę.

 

4. Transparentna umowa i brak dodatkowych kosztów

Procedurę wynajmu uprościliśmy do absolutnego minimum. Teraz po prostu rezerwujesz pojazd, okazujesz dokumenty tożsamości i opłacasz wynajem, a my wręczamy ci kluczyki do auta. Regulamin wypożyczalni niezmiennie dostępny jest dla każdego zainteresowanego. W naszej umowie nie ma zapisów drobnym drukiem, ukrytych opłat ani prowizji. Zawsze dokładnie wiesz, za co i ile płacisz. Jeśli pomimo tego cokolwiek budzi twoje zastrzeżenia, miła obsługa chętnie wszystko wytłumaczy. Po prostu zapytaj.

 

5. Możliwość doposażenia auta

Auta są nowe, więc do dyspozycji masz doskonałe wyposażenie fabryczne. Zawsze jednak możesz doposażyć pojazd. Wystarczy że za pomocą formularza albo podczas rozmowy z operatorem infolinii wypożyczalni samochodów (tel. 510 510 981) zlecisz instalację:

- nawigacji GPS,

- fotelika dziecięcego,

- bagażnika rowerowego,

- uchwytu na telefon lub tablet,

- przedłużacza lub rozgałęźnika usb,

- bagażnika dachowego,

- rolet lub zasłon na okna,

- łańcuchów śnieżnych

- lodówki samochodowej.

 

 

6. Całodobowa pomoc w każdej sytuacji

Przez cały okres trwania umowy najmu pojazdu jesteś objęty pomocą operatorów naszej infolinii. Pracuje ona przez całą dobę 365 dni w roku, więc jest do twojej dyspozycji także w święta i dni wolne od pracy. Doświadczeni konsultanci call-center skutecznie pomogą w każdej sytuacji. Podpowiedzą, jak prawidłowo się zachować, powiadomią odpowiednie służby. Kiedy zajdzie taka potrzeba, błyskawicznie wyślą do ciebie auto zastępcze.

 

7. Nagrody za lojalność

Dla stałych klientów, którzy wypożyczają auta za pomocą Panelu klienta, przygotowaliśmy specjalne nagrody za lojalność. Możesz otrzymać kupon, dzięki któremu wypożyczysz pojazd bez kaucji lub vouchery z wysokimi rabatami na wynajem samochodów w Białymstoku.

Nasze oddziały

Car For you © 2019 - 2021. All rights reserved. Projekt i wykonanie: RentCarSoft