510-510-981Panel klienta

5 dodatkowych usług w ofercie wypożyczalni samochodów

 

 

 

 

 

Wszystkie wypożyczalnie wynajmują auta, lecz tylko nieliczne oferują dodatkowe usługi. Tymczasem klienci bardzo często korzystają z nich, jeśli tylko mają okazję. Poznaj pięć najatrakcyjniejszych dodatkowych usług wypożyczalni samochodów z Białegostoku.

Rezerwacja przez Internet i telefon

Oczywiście możesz przyjść do jednego z naszych oddziałów, aby oglądnąć samochody i wybrać ten najlepszy. Lecz jeśli nie masz czasu, albo wolisz ograniczać wychodzenie z domu do niezbędnego minimum, wyboru auta dokonasz za pomocą formularza na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że określisz swoją lokalizację oraz podasz okres, w jakim zamierzasz wynająć samochód, a system wyszuka dla Ciebie wszystkie dostępne pojazdy. Możesz również zarejestrować się w bazie naszych klientów i korzystać z wygodnego Panelu. Dzięki temu poznamy historię Twoich zamówień i będziemy mogli przygotować dla Ciebie upominek za lojalność. Auto w Car For You zarezerwujesz też za pośrednictwem naszej infolinii pod numerem telefonu 510 510 981. W trakcie rozmowy możesz zlecić doposażenie pojazdu lub podstawienie auta bezpośrednio pod Twój adres.

Doposażenie pojazdu

Przez Internet lub telefon możesz zamówić uzupełnienie fabrycznego wyposażenia pojazdu. Jeśli tego potrzebujesz, zamontujemy:

- foteliki dziecięce,

- bagażnik rowerowy lub dachowy,

- lodówkę turystyczną,

- rolety na okna,

- uchwyty na telefon czy tablet,

- łańcuchy śnieżne.

Wystarczy że poinformujesz naszego konsultanta o konieczności doposażenia auta z wypożyczalni, albo zgłosisz taką potrzebę za pomocą formularza rezerwacji czy Panelu klienta. 

Care For You - dezynfekcja wynajmowanych aut

W obliczu pandemii #koronawirus wdrożyliśmy nasz autorski program Care For You. Przed każdym odbiorem auta przez klienta, jest ono gruntownie dezynfekowane atestowanymi środkami na bazie stężonego alkoholu. Dokładnie czyścimy nimi całe wnętrze samochodu, szyby, klamki i drzwi, a także tapicerkę i podsufitkę. Pojazd jest ozonowany w profesjonalnym serwisie klimatyzacji w Białymstoku, a następnie wietrzony oraz perfumowany po to, abyś zawsze mógł podróżować w bezpiecznych i komfortowych warunkach.

Dostarczenie auta do klienta

Rozszerzeniem programu Care For You jest usługa dowiezienia auta bezpośrednio pod adres wskazany przez klienta. Jeśli wybierzesz tę opcję i samochód zarezerwujesz online lub przez telefon, znacząco ograniczasz ryzyko zakażenia koronawiursem. Z usługi dowiezienia pojazdu korzystają często seniorzy lub osoby, które mają problemy z poruszaniem się o własnych siłach. To właśnie z myślą o takich klientach postanowiliśmy ułatwić odbiór wynajmowanego samochodu, który przecież zapewnia mobilność.

Pomoc infolinii

Nie do przecenienia jest pomoc naszych konsultantów. Pracują oni non stop przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, więc nawet w niedziele i dni wolne od pracy są do Twojej dyspozycji. Pamiętaj, że ich pomoc nie ogranicza się tylko do kwestii związanych z wynajmowanym autem. Nasi konsultanci w stresującej sytuacji podpowiedzą, co zrobić i jak się zachować. Jeśli trzeba, powiadomią odpowiednie służby oraz wyślą do Ciebie auto zastępcze tak szybko, jak to będzie możliwe. Z wypożyczalnią  aut Car For You z Białegostoku zawsze masz pewność, że każda podróż będzie bezpieczna i komfortowa.

Nasze oddziały Franczyzowe

Nasze oddziały Partnerskie

Car For you © 2019 - 2024. All rights reserved. Projekt i wykonanie: RentCarSoft