510 510 981Panel klienta

Wypożyczalnia samochodów Radom

Car For You Radom - wynajem samochodów na godziny i długoterminowo

Być może słyszałeś, że wynajem samochodu opłaca się bardziej, niż zakup pojazdu. Kiedy poznasz ofertę, jaką przygotowała dla Ciebie wypożyczalnia aut Radom - Dworzec PKS, będziesz tego pewien. Proponujemy Ci wyłącznie nowe samochody, serwisowane u profesjonalnych mechaników. Przez cały czas nad Twoim bezpieczeństwem w podróży czuwa operator naszej infolinii. Stałych klientów nagradzamy atrakcyjnymi upominkami, a dla firm mamy rewelacyjną ofertę długoterminowego wynajmu samochodów. Już teraz sprawdź Car For You Radom!

 

Poznaj 3 powody, dla których kierowcy wybierają Car For You

W 2019 roku z usług naszej wypożyczalni skorzystało ponad 4000 kierowców, a wielu z nich wróciło do nas więcej niż jeden raz. Dzięki temu wiemy, że opłaca się wynająć u nas samochód. Dlaczego? Oto trzy najważniejsze powody:

 

Powód nr 1.

Nasze auta są nowe. Serwisujemy je wyłącznie w warsztatach sieci Motocentrum24, co gwarantuje ich niezawodność. Po każdym kliencie gruntownie sprzątamy pojazd oraz odświeżamy zarówno wnętrze, jak i lakier. Nasze auta są więc również zadbane. Zawsze czekają na Ciebie z pełnym bakiem paliwa. I w przeciwieństwie do konkurencji, za przygotowanie auta nie pobieramy żadnych dodatkowych ani ukrytych opłat. Takie właśnie standardy obsługi ma Car For You Radom - Dworzec PKS tania wypożyczalnia samochodów.

 

Powód nr 2.

Minimum formalności. Procedurę wynajmu auta uprościliśmy maksymalnie. Teraz wystarczy, że okażesz nam swój dowód osobisty i prawo jazdy, a my wręczymy Ci kluczyki do pachnącego samochodu. Podobnie wygląda zwrot auta. Nie robimy kłopotów nawet jeśli znajdziemy niewielką rysę na lakierze, czy plamę na tapicerce. Wiemy, jak bywa. Naturalnie wady te muszą być łatwe do usunięcia.

 

Powód nr 3.

Pomocna infolinia. Pod numerem 221 221 444 nasi operatorzy czuwają 24h na dobę, przez cały rok, a więc również w niedziele, święta i dni wolne od pracy. Infolinia zajmuje się wszystkimi sprawami, począwszy od rezerwacji pojazdów, przez ich doposażenie (możesz zamówić instalację np. fotelika dziecięcego, albo dodatkowy GPS), aż po umawianie odbioru pojazdu od klienta w nietypowych godzinach bądź miejscach. Wszystko można z nami załatwić.

 

W szczególności operatorzy infolinii pomagają w sytuacjach nieprzyjemnych, jak kolizja czy unieruchomienie pojazdu. Najszybciej jak to tylko możliwe, wysyłają auto zastępcze. Radom oferuje sprawdzony wynajem samochodów w lokalizacji - Dworzec PKS. Car For You zaprasza!

 

Sprawdź, ile zyskasz wynajmując auto na dłużej, czyli wynajem długoterminowy w Radomiu

Długoterminowy wynajem aut przetestowało już wielu przedsiębiorców, nie tylko w Radomiu. Większość twierdzi, że opłaca się on bardziej niż leasing. Trudno się temu dziwić, bowiem w okresie trwania umowy wynajmu pojazdu, to my zajmujemy się sprawami takimi, jak:

- ubezpieczenie samochodu,

- przeglądy techniczne, serwisowe, wymiany oleju i filtrów,

- zakup i wymiana opon,

- bieżące naprawy.

 

Car For You Radom - Dworzec PKS tani wynajem samochodów również na dłuższy okres czasu to także wygodny faktoring. Zamiast rozliczać leasing, księgowość otrzyma czytelną fakturę za wynajem pojazdu. Jej wysokość będzie z ustalona z góry i niezmienna w całym okresie trwania umowy, niezależnie od przyczyn losowych, które mogą wystąpić (konieczność serwisowania, badania techniczne itp.). Dodatkowo na czas każdej naprawy czy wykonania przeglądu zapewnimy Ci auto zastępcze.

 

Turystyczne atrakcje Radomia

Radom pełny jest interesujących miejsc, więc każdy będzie nim zachwycony. Miłośników historii z pewnością oczarują malownicze Miasto Kazimierzowskie oraz przepiękna Katedra Opieki Najświętszej Maryi Panny. Dzieciom niezapomnianych wrażeń dostarczy Jump World, a wszystkich oczaruje kultowa ulica Radomia, czyli Żeromskiego Street. Można także wybrać się do Muzeum Wsi Radomskiej, albo skoczyć na zakupy do Galerii Słonecznej. Wielu odwiedzających miasto dociera do jego punktu centralnego: Radom - Dworzec PKS. Wypożyczalnia samochodów Car For You zlokalizowana jest w jego bezpośrednim sąsiedztwie, dzięki czemu szybko i tanio wynajmiesz komfortowe auto. Zobacz także nasze inne propozycje wypożyczalni znajdujące się na Mazowszu:

Nasz oddział

,

Car For you © 2019 - 2020. All rights reserved. Projekt i wykonanie: RentCarSoft