510-510-981Panel klienta

Jak wypożyczyć auto?

Jak wypożyczyć auto w Car For You Białystok?

Wypożyczalnia samochodów Car For You Białystok cały czas ulepsza swoją ofertę, aby klienci byli jeszcze bardziej zadowoleni. Zastanawiasz się, jak wypożyczyć samochód? To nie takie oczywiste jakby mogło się wydawać. Wypożyczenie auta wymaga podjęcia pewnych kroków. W tym tekście szczegółowo wyjaśniamy wszystkie kwestie z tym związane.

 

 

Okazuje się, że wynajęcie auta w dobrej wypożyczalni samochodów rzeczywiście jest łatwe, proste i przyjemne. Car For You do granic możliwości uprościło swoje procedury, aby każdy kierowca mógł za niewielkie pieniądze podróżować nowym samochodem. Jednak nie każda wypożyczalnia aut idzie na takie ustępstwa. Przeczytaj, jak wypożyczyć auto oraz jakie warunki trzeba spełnić?

 

Jak zarezerwować auto w wypożyczalni?

Jeżeli poszukujemy konkretnego modelu pojazdu lub zależy nam na określonym wariancie wyposażenia, warto skorzystać z opcji rezerwacji samochodu. W Car For You Białystok można tego dokonać poprzez wyszukiwarkę na stronie carforyou.com.pl Można także w tym celu zalogować się do Panelu klienta. Rozwiązanie to jest tym bardziej korzystne, że umożliwia śledzenie historii wypożyczeń, a dla Car For You jest nieocenioną pomocą w przygotowywaniu niespodzianek dla stałych klientów. Auto można także zarezerwować za pomocą całodobowej infolinii 221 221 444. U konsultanta nie tylko wybierzemy pojazd, lecz możemy również zamówić dodatkowe wyposażenie (np. fotelik dziecięcy czy bagażnik rowerowy).

 

Jakie wymagania trzeba spełnić, aby wypożyczyć auto?

Aby wypożyczyć auto należy być osobą pełnoletnią oraz posiadać prawo jazdy odpowiedniej kategorii (najczęściej B). Oczywistą sprawą podczas odbioru kluczyków jest stan trzeźwości oraz brak środków odurzających w organizmie. Należy również mieć przy sobie kartę kredytową lub gotówkę w kwocie niezbędnej do uiszczenia kaucji za samochód.

 

Wypożyczenie auta - dokumenty

Dokumentem bez którego nie sposób przygotować umowy najmu, jest dowód osobisty. Konieczne będzie również wspomniane prawo jazdy. Warto pamiętać, że w przeciwieństwie do niektórych sieci, wypożyczalnie Car For You nigdy nie kserują ani w żaden inny sposób nie kopiują dokumentów tożsamości klientów. Takie praktyki są zresztą nielegalne. Wyżej wymienione zaświadczenia wymagane są jedynie w celu identyfikacji dokładnie tak, jak ma to miejsce na poczcie czy w banku. 

 

Za co płaci się przy wypożyczeniu auta?

Podstawową opłatą w momencie wypożyczenia jest kaucja za samochód. Jej wysokość uzależniona jest od klasy i wyposażenia pojazdu. Pokwitowanie przyjęcia opłaty kaucyjnej wydawane jest klientowi, a całą kwotę zwracamy podcza odbioru samochodu. Może się także zdarzyć, że w momencie odbierania kluczyków do wypożyczonego auta, klient będzie musiał dopłacić np. za dodatkowe wyposażenie lub dostarczenie samochodu pod wskazany adres. Wszystkie dodatkowe opłaty wyszczególnione są w cenniku. Klient zawsze jest o nich informowany przed wypożyczeniem za pomocą infolinii lub formularza kontaktowego.

 

Jak wygląda rozliczenie wynajmu?

Podczas zwrotu pojazdu zapłacimy za okres jego wypożyczenia zgodnie z cennikiem, który otrzymaliśmy w momencie podpisywania umowy. W przypadku przekroczenia limitu kilometrów, uszkodzenia pojazdu oraz innych, opisanych w załączniku do umowy najmu, wypożyczalnia może naliczyć kary umowne. Dlatego warto jeszcze przed odebraniem kluczyków starannie zapoznać się z warunkami umowy, a w razie niejasności, dopytać personel. W Car For You naprawdę zależy nam, aby ludzie pożyczali nasze samochody, dlatego trzymamy się prostych i czytelnych zasad. Nie mamy ukrytych opłat (np. za przygotowanie pojazdu), nie stosujemy zapisów drobnym drukiem. U nas zawsze wiesz za co i ile płacisz. Zapraszamy do oddziałów wypożyczalni samochodów Car For You!

 

Nasze oddziały Franczyzowe

Nasze oddziały Partnerskie

Car For you © 2019 - 2024. All rights reserved. Projekt i wykonanie: RentCarSoft