510-510-981Panel klienta

Jak wypożyczyć auto w kilku krokach?

 

U Nas możesz wypożyczyć samochód w kilku prostych krokach:

 

Załóżmy, że chcesz wynająć auto (np. Fiata 500) w Białymstoku na 4 dni od 10 sierpnia, od godziny 8:00 rano.

1. W panelu "Zarezerwuj Online" wybierz interesujące Cię miasto, dzień, w którym chcesz odebrać auto oraz godzinę, a następnie datę zwrotu i godzinę zwrotu.

 

 

2. Sprawdź naszą ofertę w interesującym Cię terminie. Zobacz, jakie możliwości daje każde auto (silnik, skrzynia biegów, itp.). Pomyśl, czy limit kilometrów jest wystarczający - jeśli nie, odznacz go i skorzystaj z oferty bez limitu. Jeśli posiadasz kod promocyjny, warto go w tym momencie wpisać, by skorzystać z bonusów (znajdziesz je np. na Facebooku). W tym momencie możesz kliknąć "Rezerwuj teraz".

 

3. W trzecim kroku dowiesz się o szczegółach swojej rezerwacji. Miejsce, dzień oraz godzina odbioru i zwrotu pojazdu, oraz to, że nie mamy ukrytych opłat (jak np. przygotowanie samochodu) ;-) Możesz zaznaczyć, że chcesz wynająć samochód z opcją podstawienia pod dom i np. zwrotu z innej lokalizacji (w tym momencie nasz konsultant po złożeniu rezerwacji zadzwoni do Ciebie i omówi szczegóły). Kliknij rezerwuj, by przejść do ostatniego kroku.

 

 

4. Uzupełnij swoje dane (Imię, Nazwisko, e-mail - ważny do potwierdzenia rezerwacji oraz numer telefonu - gdybyśmy chceli skontaktować się w sprawach szczegółów wynajmu lub w dniu odbioru samochodu). Zaakceptuj wszystkie regulaminy i kliknij "Rezerwuj"

W tym momencie na Twojej skrzynce mailowej znajdzie się wiadomość z rezerwacją. Nasi konsultanci sprawdzą wszystkie szczegóły rezerwacji i wyślą potwierdzenie. Jeśli cokolwiek będzie dla nas niejasne, zadzwonimy i dołożymy wszelkich starań by rezerwacja przebiegła bez problemu.

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, śmiało, dzwoń na naszą infolinię 221-221-444, a tam grupa konsultantów odpowie na każde Twoje pytanie oraz przyjmie rezerwację.

 

Sprawdz gdzie jesteśmy dostępni na Car For You. Do zobaczenia!

Zespół CarForYou

Nasze oddziały Franczyzowe

Nasze oddziały Partnerskie

Car For you © 2019 - 2024. All rights reserved. Projekt i wykonanie: RentCarSoft