510-510-981Panel klienta

Dlaczego klienci boją się wynajmować auta?

 

 

Chociaż tania wypożyczalnia samochodów w Białymstoku notuje wzrost liczby klientów nawet w obliczu #koronawirus, niektórzy nadal boją się wynajmować auta. Osobami tymi kierują na ogół zupełnie bezpodstawne lęki. Przeczytaj, dlaczego nie trzeba się obawiać wypożyczania samochodu?

 

W tym artykule:

Tani wynajem w aut w Białymstoku

Transparentne warunki wynajmu auta w Białymstoku

Uproszczona procedura wynajmu w Car For You

Dlaczego opłaca się wynająć auto w Car For You?

 

Wynajem samochodów oferuje mnóstwo korzyści, z których ludzie rezygnują, ponieważ niepotrzebnie obawiają się wizyty w wypożyczalni. Dlatego warto skonfrontować najczęściej występujące obawy z rzeczywistością. Przeczytaj, czemu ludzie boją się wypożyczać samochody?

 

Tani wynajem w aut w Białymstoku

Jednymi z najczęstszych powodów lęków są rzekomo wysokie opłaty za wynajem pojazdu. Niektórzy twierdzą, że ta usługa jest bardzo droga, dlatego mogą sobie na nią pozwolić wyłącznie osoby zamożne albo nawet biznesmeni.

 

Tymczasem w wypożyczalni samochodów w Białymstoku wygodne rodzinne kombi można wynająć już od 69 zł za dobę. Zwinne, miejskie auta są jeszcze tańsze, bo ceny ich wypożyczenia zaczynają się już od 55 zł za dobę. Nawet reprezentacyjne pojazdy segmentu D, którymi mogą poruszać się przedsiębiorcy i osoby wymagające wyższego standardu, dostępne są w atrakcyjnej cenie 89 zł za dobę. Okazuje się zatem, że oferta białostockiej wypożyczalni jest bardzo tania.

 

Uproszczona procedura wynajmu w Car For You

Niektórzy boją się również skomplikowanych umów, zapisów drobnym drukiem oraz ukrytych kosztów. Winę za to ponoszą nieuczciwi konkurenci, którzy żądają opłaty np. za przygotowanie auta. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby klient był o niej informowany jeszcze przed, a nie dopiero po podpisaniu umowy.

 

W Car For You postawiliśmy na transparentne zasady wynajmu samochodów. Nasza umowa jest czytelna i nie stosujemy w niej żadnych niezrozumiałych zapisów. Nie używamy również drobnego druku, a wszystkie opłaty wyszczególnione są w Ogólnych Warunkach Umowy, dostępnych dla klienta na naszej stronie. W Car For You opłacasz tylko wynajem pojazdu oraz kaucję. Nie pobieramy opłaty przygotowawczej.

 

Perfekcyjna obsługa klienta w Car For You

Tym co odstrasza potencjalnych klientów, bywa czasem również poziom obsługi i skomplikowana procedura wynajmu. Wiele osób, zwłaszcza takich, które chcą wypożyczyć auto po raz pierwszy, może mieć z tym kłopot.

 

Dlatego w Car For You procedurę uprościliśmy do niezbędnego minimum. Oto trzy korki, w których wynajmiesz auto w Białymstoku:

- zarezerwuj pojazd za pomocą formularza, Panelu klienta lub kontaktu z infolinią (tel. 510 510 981),

- w siedzibie wypożyczalni okaż pracownikowi do wglądu aktualne prawo jazdy oraz drugi dokument potwierdzający tożsamość,

- opłać wynajem oraz kaucję i odbierz kluczyki od swojego auta.

W Car For You wprowadziliśmy politykę obsługi zorientowaną na potrzeby klienta. Bardzo zależy nam, abyś wypożyczył auto u nas.

 

Dlaczego opłaca się wynająć auto w Car For You?

Warto również pamiętać o tym, że wynajem auta w taniej wypożyczalni w Białymstoku to dodatkowe korzyści. Po pierwsze do twojej dyspozycji oddajemy nowy, zdezynfekowany samochód z pełnym bakiem paliwa. O jego stan techniczny zatroszczyli się specjaliści z renomowanego warsztatu mechaniki pojazdowej.

 

Oferujemy wyłącznie nowe, najwyżej dwuletnie pojazdy, dlatego twoja auto z wypożyczalni jest doskonale wyposażone. Zawsze jednak możesz zlecić nam instalację dodatkowych akcesoriów taki, jak:

- nawigacja GPS,

- fotelik dziecięcy,

- bagażnik rowerowy,

- uchwyt na telefon lub tablet,

- przedłużacz lub rozgałęźnik usb,

- bagażnik dachowy,

- rolety lub zasłony na okna,

- łańcuchy śnieżne

- lodówka samochodowa.

Wystarczy że informację o doposażeniu auta przekażesz za pomocą internetowego formularza lub w trakcie rozmowy z operatorem infolinii.

 

Przez cały okres trwania umowy możesz liczyć na pomoc pracowników naszego call-center. Działa ono całodobowo przez 365 dni w roku, a więc również w święta i dni wolne od pracy. Konsultanci infolinii pomogą w każdej sytuacji. W obliczu zagrożenia podpowiedzą, jak postępować, a jeśli będzie to konieczne, błyskawicznie wyślą do ciebie auto zastępcze.

 

Możesz zyskać dodatkowe korzyści, jeśli rezerwacji pojazdu dokonasz przez Panel klienta. Zarejestrowanym, stałym klientom oferujemy wynajem auta bez kaucji oraz atrakcyjne rabaty na wypożyczenie samochodu w naszej sieci. 

Nasze oddziały Franczyzowe

Nasze oddziały Partnerskie

Car For you © 2019 - 2024. All rights reserved. Projekt i wykonanie: RentCarSoft