510-510-981Panel klienta

Czy można wypożyczyć starsze auto?

 

 

 

 

 

Wypożyczalnia samochodów z reguły posiada w ofercie co najwyżej kilkuletnie pojazdy. Nic w tym dziwnego, bowiem najwięcej klientów jest zainteresowanych wynajęciem właśnie nowego auta. Od tej reguły są jednak wyjątki. Sprawdź, kiedy lepiej wypożyczyć starszy samochód i gdzie w Białymstoku można to zrobić?

 

 

Codzienne doświadczenia pracowników taniej wypożyczalni samochodów w Białymstoku pokazują, że nie wszyscy klienci szukają nowych aut. Z wielu przyczyn niektórzy zainteresowani są wynajmem samochodu kilku lub nawet kilkunastoletniego. Dowiedz się, dlaczego warto wypożyczać starsze auta?

Jakie samochody oferują wypożyczalnie?

W sieci Car For You wszystkie samochody są albo fabrycznie nowe, albo najwyżej dwuletnie. Oferują zatem komfort nieporównywalnie większy, niż starsze modele. Są lepiej wyposażone, bezpieczniejsze oraz bardziej dynamiczne. Takie samochody mają stosunkowo dużą wartość rynkową, a to właśnie ten parametr najbardziej wpływa na cenę wynajmu samochodu. Nowe, czy dwuletnie auto w Białymstoku można wynająć w cenie od 55 zł za dobę (małe auto miejskie, umowa na 30 dni, dobowy limit 200 km). Za te pieniądze otrzymujemy nowoczesny, świetnie wyposażony komfortowy samochód, którym jazda nawet w mieście jest ekonomiczna. Taki pojazd ułatwi robienie zakupów, załatwianie spraw urzędowych czy dojazd do pracy. Dwóm osobom może się również wydać dość wygodny podczas niedalekich pozamiejskich wycieczek.

Kto potrzebuje starszych samochodów na wynajem?

Koszty wynajmu auta zmieniają się znacząco wraz ze skróceniem okresu trwania umowy. W większości wypożyczalni za małe auto na dzień czy dwa zapłacimy blisko 200 zł. Tymczasem wielu kierowców potrzebuje samochodu zastępczego na czas naprawy prywatnego, a więc właśnie na kilka dni, czy nawet na jedną dobę. Z taniej wypożyczalni samochodów w Białymstoku często korzystają również seniorzy, którzy bardziej komfortowo czują się w nieco starszych modelach. Takich klientów najnowsze wyposażenie może po prostu rozpraszać, zaś konieczność nauki jego obsługi bywa stresująca. Starszych pojazdów, które są tańsze w wypożyczeniu, ponieważ mają niższą wartość rynkową, poszukują również świeżo upieczeni kierowcy. Wielu z nich po prostu boi się pierwsze samodzielne trasy wykonywać pojazdem o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Gdzie w Białymstoku można wypożyczyć auto taniej?

Wszystkim tym osobom polecamy ofertę Auto w minutę. To wypożyczalnia samochodów w Białymstoku, która oferuje modele nieco starsze, kilkuletnie. Wszystkie pojazdu regularnie serwisuje renomowany warsztat samochodowy w Białymstoku, dlatego są w nienagannym stanie technicznym. Dzięki wykorzystaniu samochodów o mniejszej wartości rynkowej, niż nowe modele, Auto w minutę może zaoferować wynajem w bardzo atrakcyjnych cenach w Białymstoku. Z takiego rozwiązania zadowoleni są wszyscy ci klienci, którzy szukają taniego auta na co dzień. Poniżej prezentujemy szczegółowy cennik wynajmu tanich aut w Białymstoku.

Wypożyczalnia samochodów - cennik

Ceny wynajmu auta w Białymstoku w Auto w minutę zaczynają się już od 50 zł brutto za dobę. Za taką kwotę możemy poruszać się kilkuletnim, zadbanym autem miejskim. Co ważne, cena obowiązuje już od pierwszego dnia wynajmu, co oznacza, że nawet jeśli potrzebujemy auta dosłownie na jeden dzień, za wynajem nie zapłacimy ani złotówki więcej. W przypadku samochodów tej klasy, kaucja wynosi zaledwie 100 zł i jest ona w całości zwracana podczas odbioru pojazdu od klienta. Dobowy limit to 100 km, co bez problemów wystarczy na dojazd do pracy, czy wykonanie zakupów. W przypadku np. trzech dni okresu wynajmu, autem możemy zrobić aż 300 km, zatem w naszym zasięgu jest również weekendowy wypad za miasto. Auto w minutę to również większe, rodzinne samochody. Ceny ich wypożyczenia zaczynają się od 60 zł za dobę. W tym przypadku cena ta także obowiązuje już od jednego dnia najmu, natomiast kaucja wzrasta o symboliczne 20 zł do 120 zł. Dobowy limit pozostaje bez zmian. Dużym autem rodzinnym możemy pokonywać nawet dłuższe trasy, dlatego klienci bardzo często decydują się na wynajem tych modeli bez limitu kilometrów. Wówczas koszty wynajmu ustalane są indywidualnie. O szczegóły można zapytać poprzez formularz na stronie internetowej lub po prostu zadzwonić do taniej wypożyczalni samochodów w Białymstoku Auto w minutę telefon 575 066 700.

Nasze oddziały Franczyzowe

Nasze oddziały Partnerskie

Car For you © 2019 - 2024. All rights reserved. Projekt i wykonanie: RentCarSoft