510-510-981Panel klienta

Auto z wypożyczalni do kreowania wizerunku firmy

 

 

 

 

 

O tym, jak ważny jest wizerunek firmy, nie trzeba przekonywać żadnego przedsiębiorcy. Dlatego właśnie jego kreację warto zlecić profesjonalnej agencji. Jednym z elementów budowania wartościowego wizerunku biznesu może być auto z wypożyczalni. Przeczytaj, jak wykorzystać wynajmowany samochód do podniesienia prestiżu własnej firmy?

 

Z tego artykułu dowiesz się:

W większości branż konkurencja jest obecnie bardzo mocna. Tym większego znaczenia nabiera właściwie wykreowany wizerunek firmy. Znane marki nieustannie czerpią z niego korzyści, lecz także inwestują w nowe kanały sprzedaży swoich produktów i usług. Firmowe auto z wypożyczalni samochodów Białystok idealnie wpisuje się w ten trend. Sprawdź, jak wykorzystać je w budowaniu wizerunku własnego biznesu?

Co to jest wizerunek firmy?

Najprościej rzecz ujmując, to sposób, w jaki firma jest odbierana przez konsumentów, potencjalnych i obecnych klientów oraz kontrahentów. Dotyczy to także konkurencji oraz opinii publicznej, jeśli biznes jest już ogólnie znaną marką (np. sieć wypożyczalni samochodów Car For You).

 

Kreacją wizerunku zajmują się agencje marketingowe, które zatrudniają specjalistów z różnych dziedzin. To właśnie oni są gwarancja sukcesu, bowiem skuteczne budowanie pozytywnego obrazu firmy w oczach osób postronnych nie należy do spraw łatwych. Dowiedz się, w jaki sposób Kreacja wizerunku podniesie prestiż Twojej firmy?

Jak buduje się wizerunek firmy?

Sprawą podstawową w skutecznej i szybkiej kreacji wizerunku biznesu jest wykorzystanie różnorodnych narzędzi. W ten sposób działa się jednocześnie na wielu frontach, co zauważalnie przyspiesza realizację celu. Agencja marketingowa z Białegostoku oferuje:

- stworzenie nowoczesnej firmowej strony internetowej,

- opracowanie i wdrożenie planu strategii rozwoju firmy,

- stworzenie logo, materiałów marketingowych i reklamowych,

- kreację wizerunku w mediach lokalnych i ogólnopolskich,

- zwiększenie widoczności firmy w serwisach społecznościowych (np. Facebook, Instagram),

- promocję firmy w internecie z wykorzystaniem systemu reklam Google Ads oraz skutecznego SEO.

 

Łatwo zatem zauważyć, że większość działań podejmowanych w ramach budowy wizerunku biznesu, przeprowadza się w Internecie. To słuszna koncepcja, bowiem medium to oferuje wiele atrakcyjnych i szerokich kanałów sprzedażowych. Można również kreować obraz swojej firmy w rzeczywistym świecie za pomocą chociażby auta z wypożyczalni samochodów.

Jaki wybrać auto dla firmy?

Przed wyborem najlepszego auta dla firmy warto odpowiedzieć sobie na pytanie, jaką funkcję ma spełniać ten samochód? Jeśli chcemy tanio i szybko rozbudować firmową flotę, szukajmy aut miejskich w atrakcyjnych cenach. Skorzystają z nich zarówno przedstawiciele firmowi, jak i mobilni doradcy, rzeczoznawcy, a nawet pracownicy, przeprowadzający oględziny czy pomiary u klienta.

W kreowaniu wizerunku firmy największą korzyść przyniesie nam jednak wynajem reprezentacyjnego sedana lub kombi z segmentu D++. Car For You oferuje wyłącznie nowe samochody, które przyciągają wzrok i podnoszą prestiż kierowcy. Auta nie posiadają firmowych oznaczeń, zatem osoby postronne w żaden sposób nie dowiedzą się, że to samochód z wypożyczalni. Dlatego właśnie pojazdy o podwyższonym standardzie w Car For You wynajmują nawet przedsiębiorcy, którzy prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą lub niewielką firmę. Korzystają oni z zalet długoterminowego wynajmu pojazdów na identycznych zasadach, jak największe firmy na rynku.

 

Dlaczego wynajem długoterminowy się opłaca?

W kreowaniu wizerunku firmy najważniejsza jest skuteczność, lecz koszty tego przedsięwzięcia również będą zajmowały wysoką pozycję na liście priorytetów. Dlatego właśnie taki wielu przedsiębiorców wybrało długoterminowych wynajem samochodu. Z porównania tego sposobu finansowania firmowej floty z leasingiem wynika jednoznacznie, że wynajem auta na dłużej zawsze się opłaca.

Oprócz nowego samochodu, którym może być zarówno tanie auto miejskie dla pracowników niższego szczebla, jak i reprezentacyjna limuzyna dla właściciela biznesu czy członków zarządu, zyskuje się dodatkowe korzyści. Wśród nich można wyróżnić:

- pełną obsługę pojazdu, w tym serwisy, przeglądy i naprawy, na czas których klient otrzymuje auto zastępcze tej samej klasy, co pojazd wypożyczany,

- brak konieczności rejestrowania i ubezpieczania pojazdu,

- pomoc całodobowej infolinii, która pracuje we wszystkie dni w roku,

- przejrzysty sposób fakturowania wynajmu długoterminowego, który generuje stałe, a więc przewidywalne koszty utrzymania firmowej floty.

Warto również pamiętać, że z wygodnego wynajmu długoterminowego w Car For You skorzystać mogą również osoby fizyczne, które nie prowadzą działalności gospodarczej.

Nasze oddziały Franczyzowe

Nasze oddziały Partnerskie

Car For you © 2019 - 2024. All rights reserved. Projekt i wykonanie: RentCarSoft