510 510 981Panel klienta

Wypożyczalnia samochodów Łódź - Grzegorza Palki 7 (stacja Orlen)

Tania wypożyczalnia aut w Łodzi

 

Sprawdź, jak tanio możesz wynająć nowe auto w Car For You Łódź - Grzegorza Palki 7. Wypożyczalnia samochodów, której w 2019 roku zaufało ponad 4000 tysiące kierowców, teraz upraszcza procedury wynajmu. Komfortową Skodą Fabia możesz podróżować już od 59 zł dziennie. W pozycjach znajdziesz także wiele innych pojazdów, które są dostosowane do jazdy po mieście i nie tylko.

Wypożycz auto w Łodzi z pakietem bezpieczeństwa

Serwis samochodów polecamy wyłącznie specjalistom z Motocentrum24, dlatego oferowane przez nas pojazdy są niezawodne. Każde auto posiada pełny pakiet ubezpieczeń. Nawet jeśli w podróży spotka Cię niemiła niespodzianka, operatorzy naszej infolinii zawsze Ci pomogą. Pracują przez cały rok, także w niedziele, święta i dni wolne od pracy, non stop 24h.

 

Infolinia 221 221 444 czynna całą dobę

 

Pod tym numerem zamówisz także odbiór auta o nietypowej porze lub we wskazanym przez Ciebie miejscu. Możesz zlecić doposażenie pojazdu w dodatkowe akcesoria (fotelik dziecięcy, bagażnik dachowy). Przekonaj się, co jeszcze oferuje Car For You wypożyczalnia aut Łódź - Grzegorza Palki 7. Cennik znajdziesz tutaj.

 

Zostań naszym klientem i odbierz nagrody

Zaufanie kierowców jest dla nas bardzo ważne. Traktujemy je jak nagrodę i w zamian też nagradzamy. Stali klienci mogą wybrać:

 

duże rabaty na wynajem auta w Łodzi

wypożyczenie samochodu bez kaucji

 

Auto zarezerwujesz tak, jak lubisz: za pośrednictwem Infolinii (wynajem aut Łódź 221 221 444) lub formularza internetowego. Zachęcamy do skorzystania z Panelu Klienta. Dzięki Twojej historii rezerwacji będziemy mogli przygotować ofertę specjalną i zaprosić Cię do naszego programu lojalnościowego. Sprawdź, co jeszcze przygotowała dla Ciebie wypożyczalnia samochodów Łódź - Grzegorza Palki 7.

 

Zbuduj z nami firmową flotę i zyskaj więcej

Zakup nowych aut w firmie to zawsze duża inwestycja, a obsługa leasingu jest kłopotliwa. Dlatego przedsiębiorcy tak bardzo chwalą długoterminowy wynajem samochodów w Car For You Łódź. Dzięki nam natychmiast otrzymujesz pojazd, który od razu zaczyna na siebie zarabiać. Możesz wybierać spośród wielu aut klasy premium, samochodów dla kadry zarządzającej, przedstawicieli handlowych, czy pojazdów dostawczych, a nawet specjalnych, lawet i przyczep.

 

Poznaj korzyści długoterminowego wynajmu auta

Wypożyczenie samochodu na dłużej zawsze jest wygodniejsze niż leasing. Wypożyczalnia samochodów z Łodzi przygotowała dla wszystkich specjalne udogodnienia, które sprawią, że wybór stanie się o wiele prostszy. Przeczytaj dlaczego:

- utrzymaniem auta zajmuje się Car For You. Serwisy, zakup opon, wymiana filtrów, przeglądy techniczne - to wszystko leży po naszej stronie.

- redukcja kosztów. Polisę wybiera i składki opłaca Car For You Łódź - Grzegorza Palki 7. Tani wynajem aut, również długoterminowy, jeszcze nigdy nie był tak prosty!

- gwarancja mobilności. Na czas serwisu, lecz także w sytuacjach losowych, zawsze zapewniamy auto zastępcze.

- mniej formalności. Zamiast kłopotliwego w obsłudze leasingu, otrzymujesz co miesiąc zwyczajną fakturę za wynajem pojazdu, którą Twoja księgowość rozliczy z łatwością. Co więcej, opłata jest ustalona z góry i nie zależy od sytuacji losowych. Teraz naprawdę będziesz mógł obliczyć, ile kosztuje Cię utrzymanie firmowego pojazdu.

 

Zwiedzaj miasto wynajętym autem i oszczędzaj na każdym kilometrze

Łódź i jej okolice obfitują w ciekawe atrakcje, które wygodnie zwiedzisz, kiedy wybierzesz najtańszy wynajem samochodów. Łódź - Grzegorza Palki 7 Car For You poleca:

 

- Centrum Nauki i Techniki EC1 - zlokalizowane tuż przy dworcu Łódź Fabryczna jest świetnym miejscem na wycieczkę z dziećmi. Zadziwi też niejednego dorosłego.

- Palmiarnia Łódzka - w parku Źródliska zgromadzono blisko 4500 unikatowych roślin, z których najstarsze liczą sobie ponad 130 lat!

- Łódź Bajkowa - rodzinny szlak turystyczny z pomnikami postaci Studia Małych Form Filmowych Se-ma-for.

 

Wybierz tani wynajem aut w Łodzi i odkryj inne ciekawe miejsca na mapie tego miasta! Zobacz także:

Nasze oddziały

Car For you © 2019 - 2020. All rights reserved. Projekt i wykonanie: RentCarSoft