510-510-981Panel klienta

Wypożyczenie samochodu - to się opłaca!

 

Czy lepiej jest kupić samochód, czy może go wypożyczyć? Odpowiedź na to pytanie, z pozoru prosta, może przynieść sporo wątpliwości.

Jak wiadomo, decyzja o tym, czy kupić, czy wynająć samochód, zależy od wielu czynników: rodzaju użytkowania pojazdu, częstotliwości, z jaką będzie używany, przebiegu, jaki osiągnie w określonym czasie, a także liczby osób, które będą z niego korzystać. Wszystkie te kwestie należy wziąć pod uwagę.

Po prostu wsiądź i jedź

Jeśli lubisz jeździć samochodem, naturalnym pragnieniem jest wsiąść za kierownicę modeli, które dopiero co wyszły z salonu (lub prawie). Nie jest to jednak częste w przypadku zakupu samochodu, ponieważ po zapłaceniu ostatniej raty użyteczność samochodu będzie już najprawdopodobniej przestarzała. Na szczęście wypożyczenie auta pozwala przetestować działanie różnych pojazdów za rozsądne pieniądze. W wypożyczalni samochodów Car For You flota jest regularnie odnawiana, więc naszym klientom nie pozostaje nic innego niż czerpanie pełnej przyjemności z jazdy.

Maksymalne bezpieczeństwo na drodze

Ponieważ nasze pojazdy są poddawane stałym kontrolom, możesz mieć pewność, że jeździsz niezawodnymi samochodami z pełną gwarancją. Oznacza to, że nie musisz martwić się o wizyty u mechanika, o poziom oleju, klocki hamulcowe, poziom powietrza czy stan opon. Jeżeli spotka Cię jakieś przykre wydarzenie na drodze, użytkowany przez Ciebie samochód zostanie natychmiast naprawiony, a jeśli nie będzie to możliwe, zostanie od razu zostanie on wymieniony na inny o podobnych lub lepszych parametrach.

Nie musisz kontrolować przebiegu

W przypadku zakupionego samochodu pokonywanie dużych odległości często wiąże się z niepokojem, ponieważ oznacza to większe zużycie eksploatacyjne pojazdu. A jeśli myślisz o podróżowaniu samochodem podczas wakacji, kto chciałby oszczędzać na przebiegu? W Car For You decydując się na wypożyczenie samochodu z nielimitowanym przebiegiem, możesz w pełni wykorzystać wynajęty samochód.

Przestrzeń nie jest problemem

To kolejne z wielkich ograniczeń związanych z kupowaniem samochodów. Zazwyczaj samochody kupuje się z myślą o członkach rodziny. Co z tego wynika? Pojazdy stają się za małe, gdy ktoś jeszcze chce się przyłączyć do weekendowego wypadu. Wynajem samochodów pozwala rozwiązać ten problem, ponieważ możesz wynająć pojazd z dokładnie taką liczbą miejsc, jaka jest Ci potrzebna.

Łatwe przemieszczanie się

Posiadanie samochodu na własność jest praktyczne, ale... co się dzieje, gdy chcemy z niego skorzystać na wakacjach, a cel podróży znajduje się w dużej odległości od domu? W takich przypadkach wynajem pojazdu może być najlepszym rozwiązaniem. Nie będziesz musiał polegać na autobusach, pociągach lub innych środkach transportu podlegających rozkładom jazdy i mających ograniczony zasięg geograficzny.

Jak widać, wynajem samochodów może być najlepszą decyzją w wielu przypadkach. Jeśli chcesz poznać ofertę naszej wypożyczalni samochodów, wystarczy, że się z nami skontaktujesz. Z przyjemnością udzielimy Ci wszelkich dodatkowych informacji.

Nasze oddziały Franczyzowe

Nasze oddziały Partnerskie

Car For you © 2019 - 2022. All rights reserved. Projekt i wykonanie: RentCarSoft