510-510-981Panel klienta

Wypożyczalnia samochodów we franczyzie

 

Osobom zainteresowanym prowadzeniem wypożyczalni samochodów pod funkcjonującą od lat marką proponujemy sprawdzony model biznesowy.

Od momentu powstania pierwszej wypożyczalni samochodów Car For You i jej programu franczyzowego, nasze przedsiębiorstwo konsekwentnie się rozwija. W ciągu zaledwie kilku lat udało nam się zbudpwać solidną infrastrukturę wynajmu samochodów, opartą na najnowszych technologiach. System informatyczny, z którego korzystamy, umożliwia franczyzobiorcom zarządzanie całą działalnością związaną z wynajmem samochodów, kontrolowanie wykorzystania floty, cen, danych klientów, umów wynajmu i powiązanej z tymi czynnościami dokumentacji. Nasza firma koncentruje się na zapewnieniu franczyzobiorcom szkoleń i bieżącego wsparcia, dzięki czemu mogą się oni skupić na codziennej działalności i rozwijaniu naszej marki na lokalnym rynku.

Wypożyczalnia samochodów - jak zacząć?

W Car For You stale poszukujemy przedsiębiorczych osób, które obecnie prowadzą wypożyczalnię samochodów lub osób, które chcą prowadzić dający wiele korzyści biznes. Liczymy na to, że nasi franczyzobiorcy będą w stanie wykazać się solidnym zaangażowaniem w rozwój i ekspansję naszej marki. W razie potrzeby pomagamy w nawiązaniu kontaktu z bankami, firmami leasingowymi, dealerami samochodowymi, firmami ubezpieczeniowymi i lokalnymi agencjami zatrudnienia. Należy również podkreślić, że utrzymujemy bardzo bliskie relacje z firmami, które specjalizują się w dostarczaniu pojazdów dla branży wynajmu samochodów, zarówno poprzez zakup, jak i leasing. Ta bliska współpraca pomaga nam w wielu krajach pomagać franczyzobiorcom w uzyskaniu dostępu do najnowszych modeli pojazdów po obniżonych cenach. Służymy również pomocą w uzyskaniu konkurencyjnych ofert ubezpieczeniowych. Jako franczyzobiorca zyskujecie dostęp do naszej pełnej oferty brandingowej, możecie też liczyć na wsparcie naszego działu marketingu.

Z nami jest łatwiej

Dołączenie do naszej sieci jest jak dołączenie do rodziny, począwszy od Zarządu, poprzez wszystkich właścicieli franczyzowych, a skończywszy na codziennym personelu operacyjnym. Pracujemy razem jako zespół, aby budować biznes Car For You.

 

Nasze oddziały Franczyzowe

Nasze oddziały Partnerskie

Car For you © 2019 - 2022. All rights reserved. Projekt i wykonanie: RentCarSoft