510-510-981Panel klienta

Jeszcze niższe ceny wynajmu aut w Białymstoku!

 

Kryterium cenowe bardzo często okazuje się najważniejsze, dlatego wybieramy najtańszą wypożyczalnię samochodów w mieście. Warto jednak wiedzieć, co wpływa na koszty wynajmu pojazdu. Dowiedz się, ile kosztuje wypożyczenie auta w Białymstoku i gdzie jest najtaniej?

 

W tym artykule:

 

Porównując koszty wynajmu auta w ogólnopolskich sieciach wypożyczalni samochodów, szybko można zauważyć, że ceny są bardzo zbliżone. Dlatego firmy carsharingowe tak zaciekle walczą o klienta, kusząc go promocjami, rabatami i zniżkami lub atrakcyjnymi warunkami długoterminowego wynajmu samochodów. Sprawdź, jak ustala się ceny w wypożyczalniach i dlaczego w Auto w minutę jest najtaniej?

Od czego zależy cena wypożyczenia samochodu?

Na cenę wypożyczenia samochodu w Białymstoku podobnie, jak w każdym innym mieście, składa się kilka czynników. Zaliczamy do nich:

- wiek pojazdu,

- segment modelu,

- okres trwania umowy najmu.

Te trzy parametry mają największy wpływ na koszty carsharingu. Podczas przygotowywania oferty uwzględnia się także dodatkowe promocje, jak np. dobowy limit kilometrów, zniesienie udziału w szkodzie czy opcjonalne ubezpieczenie lub doposażenie pojazdu w elementy niefabryczne (np. fotelik dziecięcy czy bagażnik rowerowy). Niezależnie od dodatków, największy wpływ na cenę wynajmu konkretnego samochodu, ma jego wartość rynkowa. Decyduje ona bowiem zarówno o kosztach serwisu pojazdu, jak i wysokości polisy ubezpieczeniowej i amortyzacji. Nowe pojazdy tracą na wartości najszybciej, co również wkalkulowane jest w cenę wynajmu.

Ile kosztuje wynajem auta w Białymstoku?

Długoterminowy wynajem pojazdów rządzi się swoimi  prawami, które z reguły mocno odbiegają od opcji na kilka, czy kilkanaście dni. W Car For You Białystok ceny zaczynają się już do 1200 zł na miesiąc (przy umowie na dwa lata). Tymczasem wynajem krótkoterminowy, czyli taki, w którym okres trwania umowy nie przekracza jednego miesiąca, umożliwia poruszanie się nowym pojazdem w cenie już od 55 zł za dobę (Ford Fiesta, umowa na 30 dni z dobowym limitem kilometrów). W ofercie wypożyczalni znajduje się wiele innych pojazdów. Ceny wynajmu konkretnych egzemplarzy często znacząco się od siebie różnią. Dokładne informacje można sprawdzić na tej stronie https://carforyou.com.pl/oferta/

Gdzie taniej wynająć auto w Białymstoku?

Okazuje się jednak, że w Białymstoku można wynająć auto jeszcze taniej. Nowość na rynku carsharingu, wypożyczalnia Auto w minutę, oferuje bardzo konkurencyjne ceny, które już podbiły branżę. Dodatkowym atutem jest uproszczona do granic możliwości procedura wynajmu samochodu, idealna dla wszystkich zapracowanych i seniorów. Dzięki niej wypożyczenie auta rzeczywiście zajmuje mniej, niż minutę. Wszystkie pojazdy Auto w minutę serwisowane są u tego samego mechanika z Białegostoku, co pojazdy z Car For You. Gwarantuje to bezpieczeństwo i niezawodność tanich samochodów na wynajem z wypożyczalni Auto w minutę. Oferuje ona pojazdy nieco starsze, kilkuletnie, które doskonale sprawdzają się w roli samochodu na co dzień.

Tania wypożyczalnia samochodów - cennik

Dzięki ofercie aut o mniejszej wartości rynkowej, udało się wprowadzić jeszcze niższe ceny za wynajem samochodu w Białymstoku. W zależności od wybranego modelu kaucja za wypożyczenie Auta w minutę wynosi od 100 zł do 160 zł dla zwykłych pojazdów. Można również wynająć auto przystosowane do jazdy w aplikacji Bolt lub Uber na indywidualnych warunkach. Najtańsze są samochody miejskie w Białymstoku Auto w minutę oferuje ich wynajem już od 50 zł brutto za dobę, licząc do pierwszego dnia okresu umowy. Oznacza to, że 50 zł zapłacimy również wtedy, gdy wypożyczymy auto tylko na jeden dzień. Większe auta rodzinne oferowane są w cenie 60 zł brutto od pierwszego dnia wynajmu. W ich przypadku kaucja wynosi 120 zł.  

 

 

Nasze oddziały Franczyzowe

Nasze oddziały Partnerskie

Car For you © 2019 - 2022. All rights reserved. Projekt i wykonanie: RentCarSoft