510-510-981Panel klienta

Jak wynająć elektryczny skuter Tric za 10 zł?

 

 

Tric skuter elektryczny carforyou 

 

Jak wynająć elektryczny skuter Tric za 10 zł?

Któż nie chciałby chociaż na chwile spróbować jazdy na elektrycznym skuterze? Teraz masz taką szansę. Nie musisz kupować urządzenia. Wystarczy, że bardzo tanio wynajmiesz Trica w Białymstoku. Sprawdź, jak to zrobić?

 

W tym artykule:

 

Zwinne, dwukołowe pojazdy wydają się stworzone do jazdy po mieście. Największą zaletą nowoczesnych modeli jest ich niebanalny styl. Elektryczne skutery to hit ostatnich miesięcy. Wypożycz Trica dla siebie i przekonaj się sam. Z Car For You to proste i tanie.

Elektryczny skuter - co to jest?

Skuter to niewielki jednoślad. Od konstrukcji klasycznego motocykla odróżnia go zorientowanie przede wszystkim na wygodę użytkownika. Dlatego w popularnych modelach znajdziemy szerokie siedzenia i owiewki. Pozycja za kierownicą jest bardzo komfortowa, a jazdę ułatwia automatyczna skrzynia biegów. Ewolucją skutera spalinowego jest wersja elektryczna. Moment obrotowy generuje silnik elektryczny, a zamiast baku na paliwo, pojazd wyposażony jest w wydajną baterię. W efekcie skuter na prąd zapewnia zasięg od 30 do 40 km w zależności od trybu jazdy i specyfiki terenu. W odróżnieniu do klasycznych konstrukcji, nowoczesnego Trica można wygodnie złożyć i spakować do samochodowego bagażnika.

Po co wynajmować elektryczny skuter?

Powodów, dla których warto wynająć elektryczny skuter, można by znaleźć wiele. Do najważniejszych należą:

- możliwość taniego i szybkiego zwiedzania,

- komfort i łatwość prowadzenia,

- ograniczenie emisji spalin.

W praktyce elektrycznym skuterem najlepiej jeździ się po mieście. W takim charakterze stanowi on idealne uzupełnienie auta. Dzięki temu samochód zaparkujesz na wygodnym parkingu. A z bagażnika wyciągniesz Trica, którym z elegancją zwiedzisz centrum czy dotrzesz na umówione spotkanie.

Wynajem skutera Tric Białystok

Ceny nowego, elektrycznego skutera sprawdzonego producenta zaczynają się od około 4 tys. zł. Z tego powodu są wyjątkowo atrakcyjną alternatywą dla zakupu modelu spalinowego. Ale jeśli nie będziesz poruszał się skuterem kilka razy w tygodniu, kupno nawet elektrycznej wersji szybko okaże się nieopłacalne.

Znacznie lepiej jest wypożyczyć elektryczny skuter. Tym bardziej, że w wypożyczalni samochodów w Białymstoku Car For You ceny wynajmu Trica są bardzo niskie. Oferta jest tak skonstruowana, że skuter otrzymać możemy tylko w pakiecie z samochodem. To rozwiązanie rozszerza możliwości jednośladu. Dodatkowo zapewnia komfort klientowi, który nie pozostanie bez mobilności, kiedy rozładuje się bateria skutera. Zawsze do dyspozycji będzie miał auto z wypożyczalni. Wynajem skutera Trick Białystok to wygodne rozwiązanie dla osób ceniących sobie możliwość szybkiego przemieszczania się po mieście.

Wynajem skutera - cena

Za ile można wynająć elektryczny skuter w Białymstoku? Cena jest niewiarygodna: nawet 10 zł za dobę. Tak rewelacyjna oferta dostępna jest wyłącznie w sieci wypożyczalni samochodów Car For You. Jako uzupełnienie opcji wynajmu pojazdu, cena wypożyczenia skutera elektrycznego Tric uzależniona jest od długości okresu, na który wypożyczymy pojazd.

Jeżeli zdecydujemy się na najem auta na trzy lub mniej dni, za każdą dobę użytkowania Trica zapłacimy 40 zł. Od czwartego do 29. dnia wynajmu samochodu, Trica otrzymamy w cenie 25 zł / doba. Przy wynajmie auta na co najmniej 30 dni, wypożyczenie elektrycznego skutera będzie nas kosztować jedynie 10 zł za dobę. Już teraz sprawdź ofertę wypożyczalni samochodów i zapytaj o elektrycznego Trica. A potem przemierzaj miasto cicho i z elegancją na skuterze elektrycznym wynajętym w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

 

 

 

 

 

Nasze oddziały

Car For you © 2019 - 2021. All rights reserved. Projekt i wykonanie: RentCarSoft