KontaktPanel klienta

Jak wypożyczyć auto w kilku krokach?

 

U Nas możesz wypożyczyć samochód w kilku prostych krokach:

 

Załóżmy, że chcesz wynająć auto (np. Fiata 500) w Białymstoku na 4 dni od 10 sierpnia, od godziny 8:00 rano.

1. W panelu "Zarezerwuj Online" wybierz interesujące Cię miasto, dzień, w którym chcesz odebrać auto oraz godzinę, a następnie datę zwrotu i godzinę zwrotu.

 

 

2. Sprawdź naszą ofertę w interesującym Cię terminie. Zobacz, jakie możliwości daje każde auto (silnik, skrzynia biegów, itp.). Pomyśl, czy limit kilometrów jest wystarczający - jeśli nie, odznacz go i skorzystaj z oferty bez limitu. Jeśli posiadasz kod promocyjny, warto go w tym momencie wpisać, by skorzystać z bonusów (znajdziesz je np. na Facebooku). W tym momencie możesz kliknąć "Rezerwuj teraz".

 

3. W trzecim kroku dowiesz się o szczegółach swojej rezerwacji. Miejsce, dzień oraz godzina odbioru i zwrotu pojazdu, oraz to, że nie mamy ukrytych opłat (jak np. przygotowanie samochodu) ;-) Możesz zaznaczyć, że chcesz wynająć samochód z opcją podstawienia pod dom i np. zwrotu z innej lokalizacji (w tym momencie nasz konsultant po złożeniu rezerwacji zadzwoni do Ciebie i omówi szczegóły). Kliknij rezerwuj, by przejść do ostatniego kroku.

 

 

4. Uzupełnij swoje dane (Imię, Nazwisko, e-mail - ważny do potwierdzenia rezerwacji oraz numer telefonu - gdybyśmy chceli skontaktować się w sprawach szczegółów wynajmu lub w dniu odbioru samochodu). Zaakceptuj wszystkie regulaminy i kliknij "Rezerwuj"

W tym momencie na Twojej skrzynce mailowej znajdzie się wiadomość z rezerwacją. Nasi konsultanci sprawdzą wszystkie szczegóły rezerwacji i wyślą potwierdzenie. Jeśli cokolwiek będzie dla nas niejasne, zadzwonimy i dołożymy wszelkich starań by rezerwacja przebiegła bez problemu.

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, śmiało, dzwoń na naszą infolinię 221-221-444, a tam grupa konsultantów odpowie na każde Twoje pytanie oraz przyjmie rezerwację.

 

Sprawdz gdzie jesteśmy dostępni na Car For You. Do zobaczenia!

Zespół CarForYou

Nasze oddziały

Car For you © 2019 - 2021. All rights reserved. Projekt i wykonanie: RentCarSoft