510 510 981Panel klienta

Gdzie w Białymstoku zrobić serwis klimatyzacji?

 

 

 

 

Wielu Klientów prosi nas o rekomendację serwisu, który profesjonalnie wykona serwis klimatyzacji w Białymstoku. Car For You poleca aż dwa warsztaty tego typu. Przekonaj się, gdzie najtaniej i najszybciej zrobisz solidny przegląd klimy przed sezonem?

 

W tym artykule:

 

Wszystkie pojazdy w Car For You wyposażone są w układ klimatyzacji, więc sporo już dowiedzieliśmy się na temat szczegółów jej serwisowania. Znaleźliśmy również doskonałych fachowców w Białymstoku, którzy wykonują przeglądy klimy we wszystkich naszych firmowych pojazdach. W ich ręce oddajemy również nasze prywatne samochody i polecamy te warsztaty znajomym, bo sami przetestowaliśmy, który serwis klimy jest najlepszy. Przeczytaj, gdzie i za ile warto wykonać przegląd klimatyzacji w Białymstoku?

Serwis klimatyzacji Białystok

W mieście działa około 30 punktów, w których można przeprowadzić podstawowy przegląd układu klimatyzacji. W kilku z nich wykonamy również naprawę lub wymianę uszkodzonych podzespołów takich, jak na przykład:

- osuszacz,

- sprężarka klimatyzacji,

- parownik.

W opinii właścicieli sieci wypożyczalni Car For You najlepszym serwisem klimatyzacji, który wykonuje również skomplikowane naprawy mechaniczne, jest warsztat Moto Centrum 24. W samym Białymstoku znajdują się aż dwa oddziały tej sieci: na ulicy Hetmańskiej 4 oraz przy ul. Grażyny 20. W każdym z nich przeprowadzimy gruntowny przegląd całego układu klimatyzacji, uzupełnimy czynnik chłodniczy, a jeśli to konieczne, dokonamy także naprawy czy wymiany zużytych podzespołów.

Polecany mechanik w Białymstoku

Z usług warsztatu MotoCentrum24 korzystamy bardzo często, ponieważ serwisujemy w nim wszystkie nasze pojazdy, a każdy z nich przechodzi przegląd po odebraniu od klienta. Tylko w taki sposób możemy zagwarantować niezawodność aut z wypożyczalni samochodów w Białymstoku. Oprócz serwisu klimy w MotoCentrum 24 wykonamy również naprawy mechaniczne. Oferta warsztatu samochodowego jest kompleksowa, a ceny usług konkurencyjne. Najważniejszy jednak jest profesjonalizm obsługi, dzięki któremu auta naprawiane są solidnie, ze szczególną troską o bezpieczeństwo kierowcy oraz jego pasażerów.

Przegląd klimatyzacji bez kolejki

Podstawową i rozszerzoną diagnostykę układu klimatyzacji w Białymstoku przeprowadzimy również w warsztacie Szybka klima (www.szybkaklima.pl). Nazwa nie jest przypadkowa, bowiem serwis oferuje usługę rejestracji wizyty na konkretny dzień i godzinę (w odstępach 30 minutowych), dzięki czemu można uniknąć kolejki do mechanika. Z opcji tej najwięcej klientów korzysta w szczycie serwisowego sezonu, a więc na wiosnę.

W ofercie Szybkiej klimy z Białegostoku znajduje się:

- podstawowy serwis klimatyzacji z uzupełnieniem do 100g czynnika chłodniczego gratis,

- odgrzybianie i ozonowanie klimatyzacji,

- rozszerzone sprawdzanie szczelności SuperPlus.

Na firmowym Blogu regularnie pojawiają się ciekawe artykuły i praktyczne porady, dotyczące obsługi i użytkowania układów samochodowej klimatyzacji.

Serwis klimatyzacji samochodowej - cennik

Ile kosztuje serwis klimatyzacji w Białymstoku? Jakie są koszty odgrzybiania klimy? Ile trzeba zapłacić za uzupełnienie czynnika chłodniczego? Odpowiadamy na wszystkie te pytania.

Ceny przeglądów samochodowej klimatyzacji w obu polecanych przez nas warsztatach są bardzo zbliżone, dlatego jeśli interesuje nas wyłącznie obsługa klimy, wygodniej umówić wizytę w Szybkiej klimie i bez kolejki wykonać przegląd. Jeśli przy okazji chcemy również wykonać przegląd lub naprawę mechaniczną - polecamy MotoCentrum 24. Koszty serwisu klimatyzacji w Białymstoku przedstawiają się następująco:

- przegląd klimy i uzupełnienie chłodziwa (do 100g) w cenie 80 zł,

- odgrzybianie lub ozonowanie klimatyzacji kosztuje 50 zł,

- za poszerzoną diagnostykę z dodatkowym sprawdzeniem szczelności trzeba zapłacić 60 zł,

- uzupełnienie czynnika chłodniczego powyżej 100g - 25 zł za każde kolejne 100g.

Jeśli zdecydujemy się na połączenie usług, za pakiet obsługi zapłacimy mniej. Dokładne koszty serwisu klimatyzacji w Białymstoku można obliczyć za pomocą wygodnego w obsłudze kalkulatora.

 

 

 

Nasze oddziały

Car For you © 2019 - 2020. All rights reserved. Projekt i wykonanie: RentCarSoft